Movies
Ratings
1187
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 1.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 1.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0