Series
Ratings
55
SkinsRated ★ 4.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0- Awkward.Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.5