Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5