Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 1.0
The Meteor ManRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0