Movies
Ratings
60
The ClientRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0