Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5