Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0