Movies
Ratings
1141
PredestinationRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5
HornsRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5