Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
The Seasoning HouseRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
OutbreakRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 3.0
No Way OutRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0- AliveRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0