Titles you rated
LawlessRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0