Movies
Ratings
43
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5
Alice in EarnestlandRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5