Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5