Series
Ratings
70
STEINS;GATERated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Gunslinger GirlRated ★ 4.5
Fafner ExodusRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0