Movies
Ratings
423
The Chef of South PolarRated ★ 4.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
The Handsome SuitRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5