Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5- 하트페어링Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 커플팰리스Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0