Movies
Ratings
318
Anna KareninaRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 1.0