Titles you rated
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
A Dynamite FamilyRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The November ManRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0