Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0