Movies
Ratings
102
ExhumaRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0