Movies
Ratings
179
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 4.0
Go Go 70'sRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 5.0
Samurai FictionRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 5.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 5.0