Movies
Ratings
55
BlindRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0