Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 5.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.0
Valentine's DayRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 5.0
Coco Before ChanelRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
The Break-UpRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
AustraliaRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0