Movies
Ratings
199
In TimeRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0