Movies
Ratings
105
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0