Series
Ratings
164
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Ready, Set, LoveRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
A Storm for ChristmasRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5