Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 1.5
You Shine in the Moonlit NightRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Perfect HostRated ★ 0.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 1.0
Love Never DiesRated ★ 2.0
CatsRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5