Series
Ratings
52
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 3.0