Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Like OttersRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 4.0- AbyssRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Noble WomanRated ★ 3.0- Fairy and SwindlerRated ★ 3.0
- Foolish PrincesRated ★ 3.0
- Eun ShilRated ★ 3.5
- Ad MadnessRated ★ 3.0
- Paper CraneRated ★ 3.0
- RNARated ★ 3.5