Movies
Ratings
541
The Pod GenerationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 5.0
Some Like It HotRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The ModelRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 4.5
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 2.5
The InvasionRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0