Titles you rated
 The OrphanageRated ★ 4.0 The OrphanageRated ★ 4.0
- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
 The ConciergeRated ★ 3.0 The ConciergeRated ★ 3.0
 HarbinRated ★ 4.0 HarbinRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
 TarRated ★ 3.5 TarRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 4.5 OppenheimerRated ★ 4.5
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
 OrlandoRated ★ 4.5 OrlandoRated ★ 4.5
 BarbieRated ★ 3.5 BarbieRated ★ 3.5
 FanaticRated ★ 4.5 FanaticRated ★ 4.5
 The HandRated ★ 5.0 The HandRated ★ 5.0
 The First Slam DunkRated ★ 4.0 The First Slam DunkRated ★ 4.0
 The WhaleRated ★ 3.5 The WhaleRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
 The TranslatorsRated ★ 3.5 The TranslatorsRated ★ 3.5
 Long ShotRated ★ 3.0 Long ShotRated ★ 3.0
 Darkest HourRated ★ 3.0 Darkest HourRated ★ 3.0