Movies
Ratings
276
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
HostelRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0