Movies
Ratings
441
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
The StudentRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0