Movies
Ratings
546
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
QueensRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- DriftingRated ★ 3.5
Summer's CameraRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0