Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0