Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
CarêmeRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
The GardenerRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5