Movies
Ratings
203
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 1.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0