Titles you rated
TempestRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5