Movies
Ratings
120
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0