Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 2.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0