Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 3.5
Safety Not GuaranteedRated ★ 3.5
DelicatessenRated ★ 4.0
The CounterfeitersRated ★ 4.5