Movies
Ratings
670
PatersonRated ★ 5.0
Z for ZachariahRated ★ 3.0
The PostRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 4.5
Irrational ManRated ★ 3.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
A Hard Day's NightRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5