Titles you rated
The Sound of a FlowerRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0