Movies
Ratings
1201
The WhaleRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
303Rated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
Hanalei BayRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0- CatacombRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 3.5
AnesthesiaRated ★ 3.5
High LifeRated ★ 3.0
BelovedRated ★ 3.5
My Little OneRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0