Titles you rated
Goblin SlayerRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
JormungandRated ★ 4.5
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
The Night OfRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5