Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0