Titles you rated
DexterRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Real MenRated ★ 3.0