Titles you rated
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
That '90s Show Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
AdamasRated ★ 1.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0