Movies
Ratings
92
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0