Titles you rated
Love Live! Superstar!!Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Girlfriend, GirlfriendRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Ultra Lightning Express HikarianRated ★ 3.0
- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Super CubRated ★ 5.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Love will begin when Money endRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0