Movies
Ratings
475
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Sun Rises On Us AllRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.5